Kuva: Naiste pyha kivi Hakassimaal
Täna on viimane päev saata pilte hiite kuvavõistlusele. Samuti saab täna veel esitada inimesi, asutusi ja yhendusi, keda tunnustada hiiesõbralike tegude eest.

Hiite kuvaõistluse eeskirja ja lisateavet leiab ning seni saadetud võistlustöödega saab tutvuda aadressil:http://www.maavald.ee/kuvad

Lisaks aasta Hiie sõbra kandidaatidele on oodatud on ettepanekud ka ajakirjandusliku, teadusliku jm tegevuse tunnustamiseks, mis on aidanud yldiselt kaasa pyhapaikade uurimisele, väärtustamisele ja
hoidmisele. Ettepanekud võib saata aadressil koda at maavald.ee.

Senised Hiie sõbrad

Kõik hiiesõbrad on vähem kui kuu aja pärast oodatud Tartusse Hiie väe tunnustamise syndmusele, mis toimub tänavu 29.11. algusega kl 13 Tartus Eesti Kirjandusmuuseumi saalis vanemuise 42.

Sarnaselt varasemate aastatega tutvustatakse seegi kord hiite kuvavõistlust ja autasustatakse võitjaid, tunnustatakse hiiesõbralikke ettevõtmisi ning kuulutatakse välja aasta hiie sõber. Rahvamuusikat esitavad Arukyla mehed, Kaie Mikheim ja Kristjan Priks.

Ylesvõtteid eelmise aasta syndmuselt

Kuva: Naiste pyha kivi Hakassimaal. Tamara Merova