[text]
Täna on

Võttes aluseks Keskkonnamõju hindamise ja keskkonnajuhtimissüsteemi seadust ning arvestades detailplaneeringuala piirnemist Natura 2000 alaga, algatas Kunda Linnavalitsus 15. augustil korraldusega nr. 194 keskkonnamõju strateegilise hindamise (SMH) Hiiemäe katastriüksusel (katastritunnusega 34501:008:0034).
Paralleelselt koostatakse Hiiemäe tuulepargi maa-ala detailplaneering (strateegiline planeerimisdokument), mille algatas Kunda Linnavalitsus 23. septembril 2003.a. korraldusega nr. 163, eesmärgiga rajada maa alale kolm tuulegeneraatorit ning teede- ja elektrivõrk.

Planeerimisdokumendi koostamise algataja on OÜ Oceanside, Adamsoni 2, Tallinn.
Planeerimisdokumendi koostamist korraldab Kunda Linnavalitsus, Kasemäe tn. 19, Kunda.
Planeerimisdokumendi koostas Hendrikson & Ko, Õpetaja 9, Tartu.
Planeerimisdokumendi kehtestaja on Kunda Linnavolikogu, Kasemäe tn. 19, Kunda.

Detailplaneeringu ja SMH algatamise otsuste ning detailplaneeringu lähteülesande/eelnõuga saab tutvuda Kunda Linnavalitsuses avalike dokumentidega tutvumiseks ettenähtud ajal ja viisil.

SMH programmiga saab tutvuda alates 16. augustist Hendrikson & Ko kontoris Tartus aadressil Õpetaja 9 ning internetiaadressil http://www.hendrikson.ee/kunda

SMH programmi avalik väljapanek toimub alates 16. augustist kuni avaliku aruteluni 5. septembril 2005 ning sel perioodil saab SMH programmi kohta kirjalikke ettepanekuid, vastuväiteid ja küsimusi esitada aadressile Hendrikson & Ko, Õpetaja 9, Tartu ning e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

SMH programmi avalik arutelu toimub 5. septembril 2005.a. kl. 15.00 Kunda Linnavalitsuses Kasemäe tn. 19, Kunda.

Kavandatav tegevus ei tekita piiriülest keskkonnamõju.

 

Allikas: http://www.kunda.ee/send.php?id=uudised.php&id2=1&id4=70

22.08.2005