[text]
Täna on

1. - 23. mahlakuud (IV) toimub Maavalla Koja tavapärane karjalaskepäeva korjandus. Korjandusest laekunud raha kasutatakse Maavalla Koja korralduskulude ning suvise hiite ylevaatuse tarbeks.

1. ja 23. IV on rahvakalenderis tuntud kui karjalaskepäevad. Yhtlasi on 23. IV  koos 29. IX nn postipäevi, mis jaotab pärimusliku  majandusaasta suviseks ja talviseks pooleks. Nõnda peab sel korjandusel kogutu aitama Kojal hakkama saada kuni järgmise postipäevani kasupäeval.

Annetuse võib kanda Maavalla Koja arvele Sampo Pangas: 333805270003

või anda isiklikult yle Koja laekuritele:

Tartus Anna-Liisa Lutsarile, tel. 055 26 359,

Tallinnas (alates 8. IV) Sirje Hiiele, tel.t. 06 440 215.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et vastavalt Tulumaksuseadusele kehtib usuyhingule annetanud fyysilisele isikule maksusoodustus. Maksumaksjal on õigus maksustamisperioodi tulust maha arvata kuni 5% sama maksustamisperioodi tulust, millest on tehtud lubatud mahaarvamised. Seega maksab maksuamet annetatud summast tagasi 26%.

Kui soovite saada annetatud summalt maksusoodustust, saate Kojalt annetust tõendava kviitungi. Isiklikul annetusel annab soovi korral kviitungi laekur. Pangaylekande korral palume saata vastav soov, oma nimi ja isikukood E-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ahto Kaasik
Maavalla Koja kirjutaja
tel. 056 686 892