ELF-i ja Maavalla Koja pressiteade
22. mai 2003

Toimub maatõugude nõupidamine

Homme, reedel, 23. mail toimub Viljandimaal Heimtalis Eesti põliste loomatõugude kasvatajate ja huviliste nõupidamine. Arutluse all on põlis- ehk maatõugude tänane olukord ja tulevikuväljavaated. Vaagitakse ka organisatsioonide koostöövõimalusi maatõugudega seotud probleemide lahendamisel. Maatõugude nõupidamisega tahame juhtida tähelepanu Eesti loodus- ja kultuuripärandi säilitamise vajadusele.

Maatõugude nõupidamise kutsuvad kokku Eestimaa Looduse Fond ja Taarausuliste ja Maausuliste Maavalla Koda.

Lugupidamisega

Aile Villemson
Eestimaa Looduse Fond
055 577 799
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.elfond.ee

Ahto Kaasik