Laupäeval, 27 sygiskuud toimus Nissi kihelkonna Tabara kylas Põhja-Maavalla maausulisi yhendava Härjapea Koja korraline Suurkogu. Kinnitati juhatuse aastaaruanne, valiti uus juhatuse koosseis, kuulutati välja uued liikmed ja arutati edaspidiseid tegevuskavasid.

Koja vanemaks valiti taas Ahto Kaasik, vardjaks valiti Madli Karjatse ning kirjutajaks Ott Heinapuu.

Järgmisel aastal kavatsetakse jätkata tavapäraseks saanud ja kord kuus Tallinnas toimuvate koja õhtutega. Yhiselt tähistatakse samuti kihlakuid, suvistepyhi, suurt rukkiemapäeva ja kasupäeva.

Viimasel ajal on Koda saanud abipalved Lehmja ja Palukyla elanikelt. Eriti kiireloomuline on asi Palukulylas, kus Kehtna vald kavatseb muistsele hiiemäele rajada moodsa suusakeskuse. Suurkogu arutas võimalusi aidata kohalikke elanikke ohustatud hiiepaikade kaitsel.

Ahto Kaasik
Härjapea Koja vanem