Neljapäeval, 12. lehekuud (12.05) algusega kell 17.30 Tallinnas Roosikrantsi tn. 6 (EKI 2. korruse saalis) ettekandeõhtu

Tohtriga tervist ja kohtuga õigust saada on vaene asi. Rahvaarstidest- ja arstimisest lähemas ja kaugemas minevikus

Folklorist Marju Kõivupuu on uurinud rahvausundi ja rahvameditsiini kontektsis peamiselt Lõuna-Eestis tegustenud ravijaid. Raamat Võrumaa populaarsest arstisuguvõsast Suri´dest ilmus trykist 2000. aastal. Viimased kymmekond aastat on lugenud ka rahvameditsiini kursust nii Tartu kui Tallinna Ylikoolis ja Viljandi Kultuuriakadeemias.

Ettekandeõhtu korraldavad Härjapea Koda ja Soome-Ugri Rahvaste Infokeskus. Sissepääs on tasuta. Yhisele lauale võiks kaasa võtta pisut syya-juua.

Lähem teave tel. 56 686 593

Auli Kytt