24. kooljakuud korraldavad Eesti Rahva Muuseum ning Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit võistluse "Eesti oma märss – sehvtikotist kohvrini" teabepäeva. Räägitakse konkursist, eesti ajaloolistest rahvuslikest kottidest ja nende valmistamisest ning tutvutakse muuseumikogusid.

Tallinnast saab teabepäevale ja tagasi erivaguniga, kus pileti lunastamise asemel võib ette näidata kudumistöö. Erivagunia rong väljub Tallinnast kl. 7. 43 ja Tartust kl. 19.43. Seltskonnaga saab liituda ka Tapal, Tamsalus ja Jõgeval.

Tasuta rongisõidule teabepäevale Tartusse ja tagasi tuleb endast teada anda kas e-posti aadressidel: virve [at] erm.ee, või info [at] folkart.ee  ja telefonidel 562 04 979 või 51 87 812! Samast saab ka lisateavet!

Vaata lisaks

Maavalla Koda