Täna, teisipäeval, 17. sydakuud, algusega kl 19.00 toimub Tallinna Vanalinna Muusikamajas (Uus tn 16c) igateisipäevane meeste lauluklubi.

Korraldajad kutsuvad: võtke kaasa hunnik laule huulil ja patak paberil ning tulge kui lusti, sest ruumi jagub kõigile mehemyrakatele. Karta ei tasu, sest uusi nägusid käib koguaeg.

Viisipidamine ei ole kohustuslik, tähtsaim on, et endal hea tuju!

Laulame vanemaid regilaule ning uuemaid rahvalaule, mis aga parasjagu meelde tulevad, vahele räägime muhedat juttu ja joome kodust kaasa võetud teed. Oleme niisama mõnusad."

Ahjaa.. kui uks juhtub kinni olema, andke kella või helistage Laurile, kelle numbri leiab "kontaktide" alt.”

Lauluklubi on mõeldud vaid meestele, kuid kõigile huvilistele on avatud laupäevane syndmus.

Laupäeval, 21. sydakuud, algusega kl 18.00 korraldab Arhailise Meestelaulu Selts Tallinna Vanalinna Muusikamajas (Uus tn 16c) koosviibimise vanade laulude ja tantsudega.

Sõna võtavad seltsi liikmed. Vanemast meeste ühtelaulmisest on lubanud kõnelema tulla Igor Tõnurist. Lauluga veavad päeva õhtusse Liinatsuraq, Tsõdsõpujaleelo ja mehed Eestimaa mitmeist nurgist.

Õhtu jätkub vabas vormis laulu ja tantsuga, kuniks olijaid. "Võta näksimist kaasa, et kõht heledaks ei läeks!" soovitatakse plakatil. Osalemine on prii ning teretulnud on kõik rahvalaulusõbrad.

Oodatud on kõik rahvalaulusõbrad, osavõtt tasuta.

Maavalla Koda