Kolmapäävä, joulukuu 12. pääväl kell 18.00 om TÜ Lõuna-Eesti keele- ja kultuuriuuringidõ keskusõ jututarõ külälises Tallina Ülikooli Eesti Humanitaarinstituudi maastigu ja kultuuri keskusõ vanõmbtiidrü Kõivupuu Marju. "Ku vana om vana?" - kõnõlami aotust ja aoligust nii rahva ütitsen ku inemiisi hindä mälun ja tuust, miä mi ümbre silmä putus vai hoobis katõ silmä vaihõlõ jääs.
Kõik  huvilisõq ommaq kullõma oodõduq!
Keskusõ aadrõs om Lossi 38 (vana anatoomikum Toomõmäel). Manoq saa küssüq:
Triin Iva,

Kolmapäeval, 12. detsembril kell 18.00 on TÜ Lõuna-Eesti keele- ja
kultuuriuuringute keskuse jututarõ külaliseks Tallinna Ülikooli Eesti
Humanitaarinstituudi maastiku ja kultuuri keskuse vanemteadur Marju
Kõivupuu. "Ku vana om vana?" - kõneleme ajatust ja ajalikust rahva ühises ja inimeste isiklikus mälus ja sellest, mis jääb meile ümbritsevast silma, mis kahe silma vahele.
Kõik huvilised on oodatud!
Keskus asub Lossi 38 (vana anatoomikum Toomemäel).
Lisainfo: Triin Iva, tel 737 5422, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.