Neljapäeval, 28 radokuud, kell 17 toimub Soome Instituudis Tallinnas Harju tn 1 Kalevala ja Soome kultuuri päeva raames vestlusõhtu "Soome kultuuri nurgakivid".

Peetakse aru, mis on õigupoolest Soome kultuuri nurgakivid – on see Sibelius, saun või soomlase loomus, kuulus Soome sisu. Asjasse aitavad selgust tuua Soome suursaadiku abikaasa, Soome keskkonnaministeeriumi välissuhete osakonna juhataja Aira Kalela, Tallinna Soome koguduse õpetaja Hannele Repo, nii Soome kui Eesti kodanik rockmuusik Raivo Rätte, ajalehe The Baltic Guide peatoimetaja Mikko Savikko ning Soome Instituudi kultuurisekretär Jenni Kallionsivu.

Õhtut juhib ja kylalisi kysitleb Soome Instituudi juhataja Jaana Vasama.

Ytlematagi on selge, et Soome kultuuri osa on ka Soome toidud, millest yht-teist kylalistelegi pakutakse.

Allikas: Soome Instituut