Teisipäeval, 28. porikuud algusega kl 18.30 toimub Tallinnas Vanalinna Muusikamajas, Uus 16c Lauri Õunapuu eestvedamisel järjekordne yhislauluõhtu.

Lauluõhtud on lihtsa olemisega: lauldakse vanu laule, juuakse teed ning puhutakse mõnusat juttu.

Sissesaamiseks tuleb koputada muusikamaja uksele, helistada kella, või kui keegi ei vasta, koputada veidi kõvemini ehk helistage Laurile tel. 56155559. Teine võimalus on tulla Aia tänava kaudu läbi Kohvicumi kohviku (siis teiseltpoolt muusikamaja - paremaltpoolt muusikamaja on väike kangialune hoovi minev uks - sealt saab otse). Tee mitteleidmisel võib Kohvicumist selle kaasa osta. Või helistada jällegi Laurile.

Yhislauluõhtule on oodatud kõik mehed, naised, tydrukud ja poisid, kes vana aja laule kõlada tahavad lasta.

Järgmine yhislauluõhtu toimub 16.12.

18.11. ja 25.11. toimuvad samas meestelauluõhtud, kuhu on oodatud yksnes mehed ja poisid.

Syndmust korraldab Arhailise meestelaulu selts.