Neljapäeval, 4. jõulukuud algusega kell 17 astub Fenno-Ugria hõimuklubis (Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi ringauditooriumis Vene 22, II korrus) yles ansambel Vaikuse Koosolek.

Seltskond noori inimesi – Anna Hints, Ragnar Kapaun, Helen Kõmmus, Marja-Liisa Plats, Maria Rõhu – , kes esindas sel suvel Eestit Venemaal Permis III etnofuturismifestivalil Kamwa, jutustab: "Rändasime kolm nädalat ringi hõimurahvaste – udmurtide ja permikomide juures.

Hõimuklubis räägime kirjust Venemaa reisist, näitame pilte ja tutvustame oma nägemust 21. sajandi regilaulust.

Muusika tegemine on nagu loo jutustamine, maailma loomine, maailma nimetamine. Uudistame ja katsetame, mismoodi erinevad helid ja lood meis ja meid ymbritsevas vastu kajavad. Laseme regilauludel end kanda ja uusi maailmu moodustada. Meie kooslus syndis vaikuse koosolekute sarjast, kus saame erinevates keskkondades kokku ja oleme "vait".”

Oodatud on kõik huvilised, sissepääs vaba.

Fenno-Ugria