Looduse Omnibuss kutsub pyhapäeval, 11. sydakuud huvilisi koos Ain Mäesaluga ajaloo-retkele talvisele Lõuna-Harjumaale (hetkel Raplamaa).

Retk viib Varbola maalinna ning Lohu ja Keava linnamäele. Mahtra Rahvakoolis esitletakse uut Evald Tõnissoni (1928-2001) raamatut Eesti Muinaslinnad, mida on toimetanud ning täiendanud Ain Mäesalu ja Heiki Valk. See on kõige ylevaatlikum koguteos Eesti muistsetest linnustest. Samas on võimalik raamatut ka soodsalt osta.

Rahvakoolis pakutakse teed ja kohvi. Kehakinnitus peaks aga igalyhel endal kaasas olema.

Väljasõit Rahvusraamatukogu eest kell 10.00, Tallinna tagasi jõutakse kell 18.

Sõidu hind täiskasvanutele, sealhulgas yliõpilastele ja pensionäridele 150.-, õpilastele 100.-, lapsed, kes veel koolis ei käi, võetakse kaasa tasuta.

Lisateave ja sõiduks kirja panemine tel 6481740, 56476297, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vaata lisaks:

www.looduseomnibuss.ee