Teisipäeval, 08. jõulukuud algusega kl 15 toimub Tartus SA Domus Dorpatensise majas (ylikooli 7, II korrus) kõnekoosolek "Usund usu loojana".

Ettevõtmise ”Tolerantne Tartu” raames toimuval syndmusel kõnelevad maausu, islami, judaismi ja ristiusu eripärast, väärtustest ja põhimõtetest vastavate uskude esindajad.

Esinejad:

Ahto Kaasik – Maavalla Koja vanem, “Inimene ja jumal maausus”

Ildar Muhhamedshin –  Eesti Islami Koguduse mufti, “Inimene ja Jumal islamis”

Rafail Belchikov – Tallinna Synagoogi ylem, “Inimene ja Jumal judaismis”

Joel Luhamets – Tartu Pauluse koguduse vaimulik, “Inimene ja Jumal ristiusus”

Pärast esinejate ettekandeid kuulame neid uskusid esindavaid muusikapalasid ning  järgneb kõigile avatud arutelu.

Syndmust juhib Tõnu Lehtsaar (Ty religioonipsyhholoogia professor).

Oodatud kõik, kes soovivad kaasa mõelda, kuidas erinevate usuliste tõekspidamistega kodanikud saaksid turvaliselt osa Emajõelinna kodusest elust.

Syndmus on tasuta.

Osa võtmiseks palutakse end kirja panna kuni 07.12. tel 7331345 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lähem teave:

www.dorpatensis.ee