[text]
Täna on

Haanimaa rahvas kutsub nii omasid kui kaugema kandi inimesi osalema pärandelma (sakisiku sõnaga pärandkultuuri) õpi- ja töötubadesse. Urbekuus toimuvad nii käsitöötuba, laulutuba, tantsutuba, lõõtsatuba, väikekandletuba kui kohaliku köögi õpituba, teatas Kylauudised.

KÄSITÖÖTUBA – 10. urbekuud kl 11 Rogosi mõisas Ruusmäel, puutöö klassis. Seekord saab iga yks endale või kingituseks meisterdada metallist sõle! Materjalitasu 3-5€! Läbiviijaks on ettevõtte Etnoehe eestvedaja Merlin Lõiv.

LAULUTUBA – 17. urbekuud kl 17 Haanja Rahvamajas Laulame koos Lauri Õunapuuga ja kuulame tema mõteluisi pärimuslaulust, elust ja inimesest selle keskel.

TANTSUTUBA – 17. urbekuud kl 19 Haanja Rahvamajas Kohe pärast laulutuba kui on tõmmatud tiba hinge. Juhtsuss on Kadri Lepasson. Kanneldel Kati Soon, Ann Maria Piho! Võta kaasa tantsukingad ja hea tuju!

LõõTSPILLITUBA – 10. ja 17. urbekuud kl 10 Haanja rahvamajas Võta pill kaasa! Juhendab Tarmo Noormaa.

VÄIKEKANDLETUBA - 13. ja 27. urbekuud kl 18:30 Haanja Rahvamajas. Võta pill kaasa! Juhendab Ivi Rausi.

KOHALIK KÖÖK – 25. urbekuud kl 11 Rogosi mõisas Ruusmäel. Seekord on teemaks kohupiimatoidud – sõir ja pasha. Juhendavad kohalikud Haanimaa naesed.

Õpitoad on TASUTA (vajadusel lisandub materjali tasu, mille saad hiljem omatehtud väärtusena kaasa). Täpsem teave ja osalemisek kirja panemine: omkuiom.blogspot.com, telefonil: 528 7044 ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Allikas: Kylauudised