t_marikanneldajad.gifKolmapäeval, 23. lehekuud kell 20 kutsub Fenno-Ugria Tallinna Vanalinna Muusikamajas toimuvale (Uus 16c) MÄEMARI KANDLEÕHTULE.

Kylas on Mäemari kuulsad kandlemängijad Faina Eðmiakova ja Ljubov Lastotðkina. Mäemaride elmast kõneleb Julia Kuprina. Kaasa lööb Eesti kandlesõprade yhendus Kannelkond.

Kannel on mäemaride rahvuspill ja uhkus. Tydrukutki peavad mäemarid täiskasvanuks alles siis, kui ta oskab hästi kannelt mängida.

Faina Eðmiakova ja Ljubov Lastotðkina on tunnustatud kandlemängijad, kes hoiavad elus vanu pillimängutavasid ja õpetavad kandlemängu Mikräki muusikakoolis. Mäemarilanna Julia Kuprina on Eestis ja Soomes hariduse saanud keeletadlane, kelle suureks armastuseks on mäemari elm ja kandlemäng.

Sissepääs tasuta!

Tere tulemast! Ðälä!