b_250_250_16777215_00_failid_Hampelmannid.jpgTallinnas Eesti Lastekirjanduse Keskuse Trepi- ja Illustratsioonigaleriis on avatud yhe nimekaima ja omanäolisima illustraatori Piret Mildebergi isikunäitus “EESTI MÜTOLOOGIA pildid ja pirrumannid”, kirjutas ERR.

See suurejooneline väljapanek tugineb meie oma pärimusele, eelkõige Maaema kujule. Taiduri jõulisele laadile jäävad raamatu võimalused tihtipeale kitsaks ning tema tõelised võimed ja anne avalduvad kõige paremini just näitustel, kus teda ei piira ei võimalused ega etteantud teemad. Yle 40 raamatu ilmestanud taidur on ka Eesti Lastekirjanduse Keskuse pööningu seinamaalide ja hampelmannide looja.

Eesti Lastekirjanduse Keskus asub Tallinnas Pikk 73. Näitus jääb avatuks kuni 6 pärnakuud (06.06). Avatud E-R 10-18, L 11-16, P suletud Juunis avatud:  E-R 10-17, L-P suletud.

Eesti Lastekirjanduse Keskus

Allikas: ERR